Polívku si dnes dáme uzenou ...
... s kroupami, vajíčkem
a zeleninou.
Pepanova porce. Mi stačila polívka.
Vepřový plátek na žampionech, rýže, zelenina.
Rybí filé na másle s bramborem a salátem.
Koprovka s bramborem a vajíčkem.
Tu máme moc rádi v létě bývá hodně často.
Nejvíc si na ní pochutnám, když ji jím z hlubokého talíře, lžíci.
Karbanátek, brambory a mirabelkový kompot.

Tentokrát je to hodně bramborové,
ale my to tak v létě máme, na knedlík není chuť.

Letos už jsme maso grilovali na Matyho osmnáctinách,
ale grilovaná kuřata byla letos poprvé.
Cérky na rožni začínají vonět ...
... už chytají barvu..
No a tady už jsou k nakousnutí.... někdo křidýlko.


Vypořádali jsme se s tím raz dva.
Pošmákli si i kožušci.
Pejsek Tomi od sousedu taky nepřišel zkrátka.
Žízeň byla veliká, není divu v tom vedru.
Večer jsem zjistila,
že jsem zapomněla v ledničce dvě krabičky se zeleninou.
To je u nás pravidlem, že obvykle na něco zapomeneme,
většinou je to nějaký salát.
Nikoho to nenapadlo, protože jsme ke kuřeti,
měli ještě zavařené okurky.
Zeleninu jsem použila teda druhý den, jako oblohu k obědu.
Jogurtový koláč s tvarohem a jahodami.

Príma úterní den
a děkuju všem, kdo i v těch vedrech přišel na můj blog.




Žádné komentáře:
Okomentovat
Jste hodní,
že jste si udělali čas a napsali mi komentář :-)
Jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.