pondělí 22. června 2026

🍒Pro lepší náladu + výročí

Když jsem si zakládala blog,
ani ve snu by mě nenapadlo, že tu budu slavit 12 let.
A je to TADY právě dnes mám výročí.
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

🍒
🍒
🍒

🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

8 komentářů:

  1. Libuško, gratuluji k výročí, jsi dobrá a ráda k Tobě chodím, Alča s Mackem a Micinkou

    OdpovědětVymazat
  2. Veliká gratulace - blog, který s radostí každý den otevřu. Ještě by to chtělo nějakou tu plaketu za výdrž. Tak ať nám všem dělá pořád radost ... pozdravy do Kožuškova... Alena

    OdpovědětVymazat
  3. Blahopřeji k trvání krásného blogu. Je jeden z nejbarvitějších, který se snad nikdy nepřerušil. I já každé ráno prvně klikám k tobě, jsi moje stálice. Palec nahoru za vytrvalost a stálé nápady, jak nám zpestřit ráno. Zdravím k vám do Kožuškova 😍

    OdpovědětVymazat
  4. Velká gratulace k výročí blogu! Ráda každý den nakouknu.
    Tak pohodový den, Libuško !
    Hanka

    OdpovědětVymazat
  5. Gratulace k výročí, váš blog mě baví a ráda k vám nahlížím. Zdraví Eva z Ostravy

    OdpovědětVymazat
  6. Gratulace k výročí, váš blog mě baví a ráda k vám nahlížím. Zdraví Eva z Ostravy

    OdpovědětVymazat
  7. Krásné výročí! Denně se těším na kožušky a krásnou zahradu. Hanako.

    OdpovědětVymazat
  8. Také se těším každý den. I když nepíšu. Vydržet je obdivu hodné, ale ta inspirace je na zavidění. Tak ať se daří i nadále. - Míla

    OdpovědětVymazat

Jste hodní,
že jste si udělali čas a napsali mi komentář :-)

Jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost
"název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo
"anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.