Mám na mysli noční mrazy.
Tento týden je to na denním pořádku, vlastně na nočním,
každou noc máme -4°C.
Každé ráno zamrzlá voda a kytky skloněné k zemi.
Přes den sice sluníčko svítí, ale nevyšplhá výš, jak na 4°C a někdy ani to ne.
Jarní kytky se z toho většinou otřepou a odpoledne vypadají zase hezky.
Ladonička mi letos vykvetla jenom jedna.
Macešky jsem vždycky brala jako hřbitovní květiny.
Teď už mám jiný názor a v truhlíku mi na jaře či na podzim nesmí chybě.
Mráz jim dává pěkně na frak ...



















