Veliká gratulace - blog, který s radostí každý den otevřu. Ještě by to chtělo nějakou tu plaketu za výdrž. Tak ať nám všem dělá pořád radost ... pozdravy do Kožuškova... Alena
Blahopřeji k trvání krásného blogu. Je jeden z nejbarvitějších, který se snad nikdy nepřerušil. I já každé ráno prvně klikám k tobě, jsi moje stálice. Palec nahoru za vytrvalost a stálé nápady, jak nám zpestřit ráno. Zdravím k vám do Kožuškova 😍
Jste hodní, že jste si udělali čas a napsali mi komentář :-)
Jestliže nemáte účet na google, tak pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tomto případě zanechte i svůj podpis, abych věděla, kdo byl na návštěvě.
Libuško, gratuluji k výročí, jsi dobrá a ráda k Tobě chodím, Alča s Mackem a Micinkou
OdpovědětVymazatVeliká gratulace - blog, který s radostí každý den otevřu. Ještě by to chtělo nějakou tu plaketu za výdrž. Tak ať nám všem dělá pořád radost ... pozdravy do Kožuškova... Alena
OdpovědětVymazatBlahopřeji k trvání krásného blogu. Je jeden z nejbarvitějších, který se snad nikdy nepřerušil. I já každé ráno prvně klikám k tobě, jsi moje stálice. Palec nahoru za vytrvalost a stálé nápady, jak nám zpestřit ráno. Zdravím k vám do Kožuškova 😍
OdpovědětVymazatVelká gratulace k výročí blogu! Ráda každý den nakouknu.
OdpovědětVymazatTak pohodový den, Libuško !
Hanka
Gratulace k výročí, váš blog mě baví a ráda k vám nahlížím. Zdraví Eva z Ostravy
OdpovědětVymazatGratulace k výročí, váš blog mě baví a ráda k vám nahlížím. Zdraví Eva z Ostravy
OdpovědětVymazatKrásné výročí! Denně se těším na kožušky a krásnou zahradu. Hanako.
OdpovědětVymazatTaké se těším každý den. I když nepíšu. Vydržet je obdivu hodné, ale ta inspirace je na zavidění. Tak ať se daří i nadále. - Míla
OdpovědětVymazat